Firma

O nas

EC Systems zajmuje się projektowaniem specjalistycznych urządzeń elektronicznych, prototypowych rozwiązań w zakresie elektroniki i mechatroniki, czujników oraz układów gromadzenia i przetwarzania sygnałów, tworzeniem specjalistycznego oprogramowania stosowanego w systemach monitorowania, testowania produktów oraz sterowania i diagnozowania konstrukcji i procesów. Spółka produkuje także wielokanałowe systemy monitorowania maszyn i konstrukcji. EC Systems posiada koncesje MSW uprawniającą  do projektowania systemów o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym, a także system zarządzania jakością (ISO 9001:2008).

 

Wydarzenia

Zapraszamy na targi, konferencje oraz seminaria z udziałem EC Systems.

 

Polityka jakości

Aby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów i usług, wdrożyliśmy i stosujemy system zarządzania jakością zgodny ze standardem ISO 9001:2008.

 

Partnerzy

Współpracujemy z liderami rynku przemysłowego, a także z czołowymi uczelniami technicznymi.

 

Praca

Nasza firma ciągle się rozwija i poszukuje utalentowanych pracowników do działów technicznych: rozwoju oprogramowania, elektronicznego, diagnostyki oraz wdrożeń, a także do działu sprzedaży i marketingu.

 

Projekty dofinansowane

Informacje do projektach dofinansowanych z funduszy europejskich, w których uczestniczą firmy EC Systems i EC Electronics.